انتقال سرورهای هاستینگ خارج کشور به ایران

با سلام و احترام سرور دایرکت ادمین آلمان در تاریخ 1399/06/14 در ساعت 00:01 به دیتاسنتر امین منتقل میگردد، از این زمان به مدت 12 ساعت در این سرویس اختلالاتی مشاهده میگردد. لازم به ذکر است که کاربران این ... بیشتر »

4th Sep 2020
رفع اختلالات در سرویس های دیتاسنتر Hetzner

با سلام و احترام خدمت کاربران گرامی

به اطلاع می رساند کلیه سرویس های اروپا هم اکنون در دسترس می باشند.

از همراهی شما سروران گرامی صمیمانه سپاسگزاریم.

22nd Jun 2020
اختلالات در سرویس های دیتاسنتر Hetzner

با سلام و احترام خدمت مشرکین گرامی  به اطلاع می رساند کلیه سرویس های اروپا از سمت دیتاسنتر بین المللی Hetzner  همراه با اختلالاتی مواجه می باشند.  کارشناسان در حال پیگیری جهت رفع  این اختلالات می ... بیشتر »

22nd Jun 2020
اختلالات در سرویس های دیتاسنتر Hetzner

با سلام و احترام خدمت مشرکین گرامی  به اطلاع می رساند سرویس های موجود در دیتاسنتر بین المللی Hetzner در حال تغییرات می باشد و کلیه سرویس های اروپا همراه با اختلالاتی مواجه می باشند. زمان برطرف ... بیشتر »

28th Mar 2020
پاره ای از تغییرات در زیرساخت شبکه سرورهای ایران

مشترک گرامی خدمات فاواچ با سلام واحترام با توجه به پاره ای از تغییرات در زیرساخت شبکه سرورهای ایران این سرویس ها در تاریخ 15 بهمن 1398 در تمام طول روز دارای اختلال میباشند و از دسترس خارج خواهند ... بیشتر »

3rd Feb 2020
برطرف شدن اختلالات دیتا سنتر Hetzner

با سلام و احترام

به اطلاع کاربران گرامی می رساند اختلالات در دیتاسنتر Hetner برطرف گردیده و کلیه سرویس ها هم اکنون در دسترس می باشند.

از همراهی شما سپاسگزاریم.

21st Jan 2020
اختلالات در دیتاسنتر Hetzner

با سلام و احترام خدمت مشرکین گرامی  به اطلاع می رساند دیتاسنتر بین المللی Hetzner در حال تغییرات می باشد و کلیه سرویس های اروپا همراه با اختلالاتی مواجه می باشند. زمان برطرف سازی این اختلالات ... بیشتر »

21st Jan 2020
شرایط و قوانین استفاده از خدمات دیتاسنتر

  به اطلاع کلیه مشترکین استفاده از خدمات دیتاسنتر می رساند که با توجه به قوانین و مقررات تدوین شده در حوزه دسترسی به خدمات دیتاسنتر از سوی اداره امنیت سازمان تنظیم مقررات رادیویی در صورت بروز ... بیشتر »

30th Nov 2019
انتقال سرور فرانسه دایرکت ادمین به دیتاسنتر Hetzner

با سلام و احترام سرور دایرکت ادمین فرانسه در تاریخ 1398/08/04 در ساعت 00:01 به دیتاسنتر Hetzner منتقل میگردد، از این زمان به مدت 12 ساعت در این سرویس اختلالاتی مشاهده میگردد. لازم به ذکر است که کاربران این ... بیشتر »

25th Oct 2019
انتقال تعدادی از سرورهای ایران به دیتاسنتر لایزر

به نام خدا با سلام و احترام خدمت مشترکین عزیز به دلیل اختلالات دیتاسنتر فعلی و مغایرت این موضوع با اهداف و آرمان های فن‌آوران فاواچ، ما تصمیم به انتقال سرورهای خود به یکی از امن ترین ... بیشتر »

29th Aug 2019