اختلالات در سرویس های دیتاسنتر Hetzner

با سلام و احترام خدمت مشرکین گرامی  به اطلاع می رساند سرویس های موجود در دیتاسنتر بین المللی Hetzner در حال تغییرات می باشد و کلیه سرویس های اروپا همراه با اختلالاتی مواجه می باشند. زمان برطرف ... بیشتر »

28th Mar 2020
پاره ای از تغییرات در زیرساخت شبکه سرورهای ایران

مشترک گرامی خدمات فاواچ با سلام واحترام با توجه به پاره ای از تغییرات در زیرساخت شبکه سرورهای ایران این سرویس ها در تاریخ 15 بهمن 1398 در تمام طول روز دارای اختلال میباشند و از دسترس خارج خواهند ... بیشتر »

3rd Feb 2020
برطرف شدن اختلالات دیتا سنتر Hetzner

با سلام و احترام

به اطلاع کاربران گرامی می رساند اختلالات در دیتاسنتر Hetner برطرف گردیده و کلیه سرویس ها هم اکنون در دسترس می باشند.

از همراهی شما سپاسگزاریم.

21st Jan 2020
اختلالات در دیتاسنتر Hetzner

با سلام و احترام خدمت مشرکین گرامی  به اطلاع می رساند دیتاسنتر بین المللی Hetzner در حال تغییرات می باشد و کلیه سرویس های اروپا همراه با اختلالاتی مواجه می باشند. زمان برطرف سازی این اختلالات ... بیشتر »

21st Jan 2020
شرایط و قوانین استفاده از خدمات دیتاسنتر

  به اطلاع کلیه مشترکین استفاده از خدمات دیتاسنتر می رساند که با توجه به قوانین و مقررات تدوین شده در حوزه دسترسی به خدمات دیتاسنتر از سوی اداره امنیت سازمان تنظیم مقررات رادیویی در صورت بروز ... بیشتر »

30th Nov 2019
انتقال سرور فرانسه دایرکت ادمین به دیتاسنتر Hetzner

با سلام و احترام سرور دایرکت ادمین فرانسه در تاریخ 1398/08/04 در ساعت 00:01 به دیتاسنتر Hetzner منتقل میگردد، از این زمان به مدت 12 ساعت در این سرویس اختلالاتی مشاهده میگردد. لازم به ذکر است که کاربران این ... بیشتر »

25th Oct 2019
انتقال تعدادی از سرورهای ایران به دیتاسنتر لایزر

به نام خدا با سلام و احترام خدمت مشترکین عزیز به دلیل اختلالات دیتاسنتر فعلی و مغایرت این موضوع با اهداف و آرمان های فن‌آوران فاواچ، ما تصمیم به انتقال سرورهای خود به یکی از امن ترین ... بیشتر »

29th Aug 2019
جشنواره عیدانه قربان تا غدیر (شش ماه هاست رایگان + دامنه ir. + قالب avada)

خجسته باد عید قربان، عید سرسپردگی و بندگی و پیوند نبوت و امامت در نقطه اوجی به نام غدیر خم.   با سلام و احترام خدمت تمامی مشترکین محترم فاواچ از امروز تا پایان روز 29 مرداد ماه 1398 در جشنواره ... بیشتر »

12th Aug 2019
اطلاع رسانی دوم در مورد حملات به سرور فرانسه

سرور نام برده هم اکنون در صحت و سلامت کامل است و تیم امنیتی فاواچ این مسئله را حل و مدیریت نموده است.

 

با تشکر

حامد چوبین

مدیریت فنی

6th Aug 2019
اطلاع رسانی در مورد حملات به سرور فرانسه

با سلام و احترام متاسفانه سرور فرانسه به دلیل حملات بی سابقه DDOS که از نوع شدید ترین آن است از دسترس خارج شده است و در حال ایمن سازی این سرور هستیم. لطفا تا پایان این حمله ما را تحمل کرده و شکیبا ... بیشتر »

4th Aug 2019